Tvorba webu

Hlavní náplní naší činnosti je tvorba webových stránek. Webová prezentace je v současné době velmi důležitým zdrojem informací, služeb a obchodu ve světě internetu, a proto se snažíme nabídnout efektivní a účelné webové stránky každému.

Doména a webhosting

Vyhledáme pro Vás vhodné doménové jméno, poradíme s registrací domény i vhodného webhostingového programu.

Objednat

Webová vizitka

Nechcete svou doménu nechat ladem a máte zájem využívat ji ihned po registraci naplno? Zajistíme pro vás webovou vizitku nebo jednoduchý web pro Vaši základní online prezentaci. Webová vizitka obsahuje vždy ty nejzákladnější informace o Vás, včetně kontaktu.

Objednat

Tvorba www stránek


Webová prezentace Standard

Jste živnostník, firma, akciová společnost? Vytvoříme pro Vás moderní webovou prezentaci na základě Vašich konkrétních požadavků. Weby vytváříme "na míru" zákazníka, respektujeme požadavky s ohledem na moderní vzhled webu i optimalizaci stránek. Grafika, kód i redakční systém jsou koncipovány tak, aby váš nový web odpovídal aktuálním webových standardům a obstál s konkurencí.

Firemní web Standard je rychlou a snadnou cestou jak oslovit nové zákazníky. Firemní web prezentace je dnes již základním stavebním kamenem online marketingu jakéhokoliv podnikajícího subjektu. Jděte s dobou i moderními online trendy také Vy.

  • weby pro živnostníky
  • weby pro firmy
  • weby pro akciové společnosti


Více informací o cenách
Reference firemní weby.

Objednat

Nabídkový web

Máte zájem o prezentační web, na kterém budete nabízet současně své zboží? Nabízíme Vám alternativu v podobě nabídkového webu.
Nabídkový web v sobě snoubí jak prvky standarní prezentace, ale i e-shopu. Nemáte dostatek prostředků na e-shopové řešení nebo nabízíte jen omezený počet vybraných produktů? Právě pro Vás je nabídkový web optimálním řešení. Vytvoříme Vám design na míru, navrhneme vhodný koncept nabídkového webu tak, aby odpovídal všem moderním standardům tvorby webu. Váháte a rozmýšlíte se jak zkloubit standardní prezentaci s e-shopem? Vyberte si nabídkový web!

Více informací o cenách
Reference jsou k dispozici zde.

Objednat

E-shop

Chcete prodávat zboží na internetu? Nechce se vám platit nesmyslné částky za pronájem e-shopu? Zvolte raději vlastní e-shop! Vytvoříme e-shop na míru dle Vašich požadavků. Design e-shopu vytváříme moderní a atraktivní, tak aby splňoval veškeré představy i těch nejnáročnějších zákazníků. Úkolem e-shopu je zaujmout návštěvníka a prodat produkt. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli tyto cíle dosáhnout. Moderní e-shop - to nejlepší zázemí pro prodej vašeho produktu. Jsme schopni vytvořit také affiliate shop nebo jiné řešení, včetně zapojení technologie XML. K tvorbě e-shopu nabízíme také doplňkové služby.

Více informací o cenách
Reference jsou k dispozici zde.

Objednat

Systém


Redakční systém MCMS Creative

Weby vytváříme na vlastním redakčním systému, který byl vyvinut za účelem jednoduché uživatelské správy webu s možností snadného rozšíření. Redakční systém MCMS Creative poskytuje skvělé administrační zázemí pro správu webových stránek. Disponujeme systémy pro firemní prezentace, nabídkové weby, ale i e-shopy. Systém vytváří velmi jednoduché a intiuitívní prostředí pro správu a aktualizaci webu, a to nejen zkušeným webmasterům, ale především běžně zdatným administrativním pracovníkům. V případě zájmu o dynamické webové řešení je právě MCMS Creative ta správná volba. Implementace systému je samozřejmě zahrnuta v ceně dodání kompletního webového řešení. K dispozici je také náhled systému v demo verzi.

Ukázka: www stránka běžící na systému MCMS Creative


Příklady rozšíření webu: katalog, nabídkový web, e-shop

Multilanguage řešení / jazykové mutace - nabízíme možnost vícejazyčného řešení - web tak můžete snadno mít až v desítkách světových jazyků
Objednat


Redakční systém MCMS Creative (EN version)

Systém MCMS Vám můžeme nabídnout také v anglické verzi - pro anglicky mluvící uživatele. Kompletní administrační rozhraní systému je v angličtině. Ukázka: www stránka běžící na anglické verzi systému MCMS Creative


Objednat


Co zahrnuje tvorba webu, redesign, flash web?


Tvorba webové stránky vždy zahrnuje grafické práce, kódování, u dynamických stránek také programování. Rozsah práce je vždy stanoven dopředu, stejně jako cena realizace a termín dokončení. Průběh tvorby je se zadavatelem konzultován a finálně schválen.


Redesign

Nejste spokojeni se svými současnými stránkami? Změníme je! Vaši starou prezentaci proměníme v moderní, atraktivní web. Redesign stránek uděláme na základě předem provedeného rozboru, který budeme společně konzultovat. Na Váš "nový" web již budete moci být náležitě pyšní.

Objednat

Flash web

Pokud chcete návštěvníka zaujmout množstvím pohyblivých efektů a animací, pak je pro Vás flash web tou nejlepší volbou.

Objednat

Aktualizace www stránek

Součástí portfolia služeb jsou také aktualizace www stránek. Je zcela běžné, že grafický, ale i textový obsah stránek je třeba občas změnit - zaktualizovat a my jsme tu od toho, abychom Vám s tím pomohli. Jsme schopni provádět aktualizace na námi vytyvořených stránkách, ale i webech které vidíme poprvé. Vždy vytvoříme rozbor možností řešení, které po společné domluvě realizujeme. Ceny aktualizací naleznete v ceníku.

Objednat