Copywriting

Web copywriting


Web copywriting je zjednodušeně řečeno "vytváření textů pro webové stránky".

Pro dobrou optimalizaci a posilnění marketingové pozice stránek vůči konkurenci je velmi důležité užívat vhodná klíčová slova, volit správné výrazy a dbát na jejich četnost. Díky zkušenostem jsme schopni tyto náročné "textové rébusy" nejen řešit, ale také jim dát působivou a čtivou podobu.

Dbáme také na slohovou strukturu, gramatickou správnost, čtivost textu a účel. Korektura je vždy součástí.

Děláme vše proto, aby texty vyhovovaly jak jejich čtenářům, tak vyhledávacím robotům, kteří je v pravidelných intervalech procházejí.

Texty vytvořené od studia Webcreative jsou kvalitní obsahem, ale i formou zpracování. Dodržujeme standardy a oproti konkurenci jsme opravdu levní.

Již celá řada spokojených zákazníků (reference) se může těšit z kvalitních, moderně psaných textů, právě na svých webových stránkách.


"Kvalitní copywriting je základem úspěšného webu."


Reference zde.


Objednat

Slogany

Slogan může být slovo, sousloví, spojení slov, věta, která velmi výstižně popisuje a představuje to, co chceme aby čtenář v žádném případě nepřehlédl. Slogan může být velmi důrazný a účelný, ale také vtipný s logickou myšlenkou. Důležitá je efektivita sloganu. Slogan by měl být ve všech případech jedním z nejefektivnějších textových prvků na www stránkách. Slogan může být součástí textového obsahu nebo dotvářet grafickou podobu, například loga (logotypu).

Objednat

Copywriting, recenze, články, PR články

Psaní textů, recenzí a článků patří stejně jako web copywriting k našim oblíbeným činnostem.

Jsme schopni přizpůsobit se jakýmkoliv požadavkům. Texty vytváříme účelově, dle představ a požadavků zadavatele (zákazníka). Ať se jedná o články z kultury, módy, ekonomiky, sportu; recenze webových stránek, e-shopů, softwarových produktů či PR články, vždy jsme schopni vyhovět. Korektura je zahrnuta v ceně. Reference jsou k dispozici zde.

Objednat

Korektura textu

Pokud si objednáte vytvoření jakéhokoliv textu, pak je korektura vždy v ceně. V případě že máte zájem pouze o korekturu textu (vyhledání a opravení gramatických chyb), pak napište na e-mail: produkce@webcreative.cz a do předmětu zprávy prosím uveďte spojení "korektura textu".

Objednat